ЧУДО! СИМБОЛОТ НА РУСКАТА ОПЕРАЦИЈА ВО УКРАИНА „Z“ СЕ ПОЈАВИ НА НЕБОТО НАД МОСКВА! (ФОТО+ВИДЕО)

ЧУДО! СИМБОЛОТ НА РУСКАТА ОПЕРАЦИЈА ВО УКРАИНА „Z“ СЕ ПОЈАВИ НА НЕБОТО НАД МОСКВА! (ФОТО+ВИДЕО)

Не е монтажа, не е фотошоп, очигледно дека не е сечено, лепено или монтирано…

Симболот на руската воена операција во Украина, латиничната буква „Z“, во текот на вчерашниот ден се појави на небото над Московскиот регион.

Се разбира дека се работи за природен феномен, но тајмингот и симболиката на истиот се веројатно и повеќе од необични…

Погледнете и на следното видео:

Задолжително следете ја нашата Фејсбук фан страна (https://www.facebook.com/kolovrt21) и нашиот Канал на Телеграм: https://t.me/kolovrtcom

  • Доколку посакувате да помогнете за работењето на овој мој независен вебсајт, продукцијата на моите видеа на Rumble и на било каков начин да се вклучите во борбата, односно отпорот кон оваа агенда, тоа можете едноставно да го направите со една симболична донација.
  • Контактирајте ме на мојата Фејсбук Фан Страна (https://www.facebook.com/kolovrt21/) или на email (kolovrt@kolovrt.com) околу деталите.
  • Доколку, пак, имате било какви идеи и предлози за понатамошниот тек на мојата работа (која самостојно ја водам речиси 1 година), односно нашата заедничка борба за слобода и правда, повторно контактирајте ме преку Фејсбук или email, а јас сум подготвен (секако, во склоп на своите можности) да издвојам време и да поразговарам, па дури и да се сретнам со секој од вас кој има чисто срце и добра намера!
  • ВИ БЛАГОДАРАМ ОД СРЦЕ!