ШТО ИМ СЕ СЛУЧУВА НА ФАТЕНИ ИНФИЛТРИРАНИ ЏАНДАРИ НА ПРОТЕСТИ (ВИДЕО)

ШТО ИМ СЕ СЛУЧУВА НА ФАТЕНИ ИНФИЛТРИРАНИ ЏАНДАРИ НА ПРОТЕСТИ (ВИДЕО)

Истата проста тактика ја користат и македонските служби на протестите против францускиот предлог во Скопје… За нивна среќа сѐ уште не се нашле некои како Холанѓаниве, па да поминат со слична судбина како што поминаа овие на видеово…

Задолжително следете ја нашата Фејсбук фан страна (https://www.facebook.com/kolovrt21) и нашиот Канал на Телеграм: https://t.me/kolovrtcom

  • Доколку посакувате да помогнете за работењето на овој мој независен вебсајт, продукцијата на моите видеа на Rumble и на било каков начин да се вклучите во борбата, односно отпорот кон оваа агенда, тоа можете едноставно да го направите со една симболична донација.
  • Контактирајте ме на мојата Фејсбук Фан Страна (https://www.facebook.com/kolovrt21/) или на email (kolovrt@kolovrt.com) околу деталите за помошта.
  • ВИ БЛАГОДАРАМ ОД СРЦЕ!