bajden senator

ОВА ВЕЌЕ НЕ Е СМЕШНО! БАЈДЕН ЗА ПОМАЛКУ ОД 5 СЕКУНДИ ЗАБОРАВИ ДЕКА СЕ ПОЗДРАВИ СО СЕНАТОРОТ (ВИДЕО)

Се чини дека Џо, кој беше вакциниран 4 пати за корона, претрпел еден вид „пост-ковид“ што се рефлектира во екстремни гафови и докази што ја…

Види повеќе ОВА ВЕЌЕ НЕ Е СМЕШНО! БАЈДЕН ЗА ПОМАЛКУ ОД 5 СЕКУНДИ ЗАБОРАВИ ДЕКА СЕ ПОЗДРАВИ СО СЕНАТОРОТ (ВИДЕО)
bajden povtorno pozitiven na virusot

ХИТ! ЧЕТИРИ ПАТИ BAKЦИНИРАНИОТ БАЈДЕН ПОВТОРНО ПОЗИТИВЕН НА ВИРУCОТ, ВТОР ПАТ ЗА ЕДНА НЕДЕЛА

Како што рече главниот лекар на Џо Бајден, Кевин О’Конор во писмената изјава во соопштението за печатот, американскиот претседател повторно е позитивен на корoнавируcот. Ова…

Види повеќе ХИТ! ЧЕТИРИ ПАТИ BAKЦИНИРАНИОТ БАЈДЕН ПОВТОРНО ПОЗИТИВЕН НА ВИРУCОТ, ВТОР ПАТ ЗА ЕДНА НЕДЕЛА
dzo bajden

КРАЈ ЗА БАЈДЕН! ЛОШИ ВЕСТИ ЗА ЏО КОЈ ”ВЕЌЕ СЕ ОПОРАВИ” ОД ВИРУCОТ

Новата анкета на Си-Ен-Ен покажува дека 75 отсто од гласачите на демократите и демократите сакаат партијата да номинира некој друг освен сегашниот претседател Џо Бајден…

Види повеќе КРАЈ ЗА БАЈДЕН! ЛОШИ ВЕСТИ ЗА ЏО КОЈ ”ВЕЌЕ СЕ ОПОРАВИ” ОД ВИРУCОТ
jozef bajden

ТОЈ НЕ ЗНАЕ НИ ПРОТИВ КОГО СЕ БОРИ?! БАЈДЕН ГИ ИЗМЕША РУСИЈА И УКРАИНА ВО НЕГОВАТА НАЈНОВА ИЗЈАВА (ВИДЕО)

Американците ги изнервира новиот лапсус на американскиот претседател Џозеф Бајден, кој овојпат за време на настапот ги измеша Русија и Украина. За време на обиколката…

Види повеќе ТОЈ НЕ ЗНАЕ НИ ПРОТИВ КОГО СЕ БОРИ?! БАЈДЕН ГИ ИЗМЕША РУСИЈА И УКРАИНА ВО НЕГОВАТА НАЈНОВА ИЗЈАВА (ВИДЕО)
КАКО БАЈДЕН СЕ ИСПЛАШИ ОД ВЕЛИГДЕНСКАТА МАСКОТА ВО БЕЛАТА КУЌА (ВИДЕО)

КАКО БАЈДЕН СЕ ИСПЛАШИ ОД ВЕЛИГДЕНСКАТА МАСКОТА ВО БЕЛАТА КУЌА (ВИДЕО)

На социјалните мрежи кружи видео од американскиот претседател Џо Бајден, снимено на велигденската забава во Белата куќа. На снимката е прикажан моментот кога Бајден со…

Види повеќе КАКО БАЈДЕН СЕ ИСПЛАШИ ОД ВЕЛИГДЕНСКАТА МАСКОТА ВО БЕЛАТА КУЌА (ВИДЕО)
БАЈДЕН СЕ РАКУВА СО „НИКОЈ“ - НОВ НЕВЕРОЈАТЕН ГАФ НА АМЕРИКАНСКИОТ ПРЕТСЕДАТЕЛ (ВИДЕО)

БАЈДЕН СЕ РАКУВА СО „НИКОЈ“ – НОВ НЕВЕРОЈАТЕН ГАФ НА АМЕРИКАНСКИОТ ПРЕТСЕДАТЕЛ (ВИДЕО)

Американскиот претседател Џо Бајден уште еднаш направи гаф, но овојпат изгледаше како воопшто да не знае што прави. Веднаш по завршувањето на говорот во Северна…

Види повеќе БАЈДЕН СЕ РАКУВА СО „НИКОЈ“ – НОВ НЕВЕРОЈАТЕН ГАФ НА АМЕРИКАНСКИОТ ПРЕТСЕДАТЕЛ (ВИДЕО)
napustanje na belata kuka

БЕГАЛЕЦ! ПОРАДИ ОТВОРАЊЕТО НА ИСТРАГАТА ЗА КОРУПЦИЈА НА СЕМЕЈСТВОТО БАЈДЕН, НАЈБЛИСКИОТ СОРАБОТНИК НА БАЈДЕН ЈА НАПУШТИ БЕЛАТА КУЌА

Според Аксиос, ќе има големо „простување“ на еден од најблиските соработници на Џо Бајден во Белата куќа. Имено, Џен Псаки – прес-секретарката во Белата куќа,…

Види повеќе БЕГАЛЕЦ! ПОРАДИ ОТВОРАЊЕТО НА ИСТРАГАТА ЗА КОРУПЦИЈА НА СЕМЕЈСТВОТО БАЈДЕН, НАЈБЛИСКИОТ СОРАБОТНИК НА БАЈДЕН ЈА НАПУШТИ БЕЛАТА КУЌА
А ДА ГО ИЗВАДЕА КАПАЧЕТО ОД ШПPИЦОТ СО КОЈ ГО „BAKЦИHИPAA“ БАЈДЕН?!

А ДА ГО ИЗВАДЕА КАПАЧЕТО ОД ШПPИЦОТ СО КОЈ ГО „BAKЦИHИPAA“ БАЈДЕН?!

Сликите нека кажат сѐ, некогаш дополнителен коментар навистина не е потребен. Судот донесете го вие самите. Задолжително следете ја нашата Фејсбук фан страна (https://www.facebook.com/kolovrt21) и…

Види повеќе А ДА ГО ИЗВАДЕА КАПАЧЕТО ОД ШПPИЦОТ СО КОЈ ГО „BAKЦИHИPAA“ БАЈДЕН?!
„НУКЛЕАРКА“: ПРОТЕКОА ЛИ МЕЈЛОВИТЕ НА СИНОТ НА БАЈДЕН ЗА БИОЛАБОРАТОРИИТЕ ВО УКРАИНА?! (ФОТО)

„НУКЛЕАРКА“: ПРОТЕКОА ЛИ МЕЈЛОВИТЕ НА СИНОТ НА БАЈДЕН ЗА БИОЛАБОРАТОРИИТЕ ВО УКРАИНА?! (ФОТО)

Синот на американскиот претседател Џо Бајден, Хантер Бајден финансирал истражувања во озлогласените билаборатории во Украина, пишува ДејлиМејл, повикувајќи се на два мејлови кои наводно протекле…

Види повеќе „НУКЛЕАРКА“: ПРОТЕКОА ЛИ МЕЈЛОВИТЕ НА СИНОТ НА БАЈДЕН ЗА БИОЛАБОРАТОРИИТЕ ВО УКРАИНА?! (ФОТО)