bajden zelenski

БАЈДЕН ГИ ”ИЗГУБИ НЕРВИТЕ” СО ЗЕЛЕНСКИ ПОРАДИ ПРЕГОЛЕМИТЕ БАРАЊА ЗА ПОМОШ

Џо Бајден „ги изгуби нервите“ кога украинскиот претседател Володимир Зеленски побара од него поголема воена помош веднаш откако американскиот претседател го информираше дека Вашингтон ќе…

Види повеќе БАЈДЕН ГИ ”ИЗГУБИ НЕРВИТЕ” СО ЗЕЛЕНСКИ ПОРАДИ ПРЕГОЛЕМИТЕ БАРАЊА ЗА ПОМОШ