twiter tramp

ИЛОН МАСК ГО ВРАТИ ПРИСТАПОТ ДО ТВИТЕР ПРОФИЛОТ НА ДОНАЛД ТРАМП (ВИДЕО)

Се чини дека на поранешниот претседател на САД, Доналд Трамп, ќе му биде вратен профилот на Твитер, без разлика што изјавил дека никогаш нема да…

Види повеќе ИЛОН МАСК ГО ВРАТИ ПРИСТАПОТ ДО ТВИТЕР ПРОФИЛОТ НА ДОНАЛД ТРАМП (ВИДЕО)