ТРОЈНО BAKЦИHИPAHA! ХИЛАРИ КЛИНТОН ЗАРАЗЕНА СО KOPOHAВИРУC!

ТРОЈНО BAKЦИHИPAHA! ХИЛАРИ КЛИНТОН ЗАРАЗЕНА СО KOPOHAВИРУC!

Поранешната прва дама на Америка и претседателски кандидат на изборите во 2016, Хилари Клинтон, објави дека е позитивна на корoнавируcот. „Се тестирав и сум позитивна…

Види повеќе ТРОЈНО BAKЦИHИPAHA! ХИЛАРИ КЛИНТОН ЗАРАЗЕНА СО KOPOHAВИРУC!