БИЛ ГЕЈТС ВО 2017 И 2021 ГОДИНА ЗБОРУВАЛ ЗА БИОТЕРОРИСТИЧКИ НАПАД СО СИПАНИЦИ - ПРЕДВИДЕЛ ДЕСЕТИНА МИЛИОНИ ЖРТВИ!!!

БИЛ ГЕЈТС ВО 2017 И 2021 ГОДИНА ЗБОРУВАЛ ЗА БИОТЕРОРИСТИЧКИ НАПАД СО СИПАНИЦИ – ПРЕДВИДЕЛ ДЕСЕТИНА МИЛИОНИ ЖРТВИ!!!

Се чини дека Бил Гејтс неколку пати во последните неколку години предупреди за појава на вирусот на мајмунски сипаници. Повторно, уште една случајност? Погледнете. Бил…

Види повеќе БИЛ ГЕЈТС ВО 2017 И 2021 ГОДИНА ЗБОРУВАЛ ЗА БИОТЕРОРИСТИЧКИ НАПАД СО СИПАНИЦИ – ПРЕДВИДЕЛ ДЕСЕТИНА МИЛИОНИ ЖРТВИ!!!
ЛУДНИЦА! КИМ ЈОНГ УН ОФОРМИ АНТИ-KOBИД ВОЈСКА, ПА ОРГАНИЗИРАШЕ ПАРАДА! СТРАШНО ВИДЕО КРУЖИ НА ИНТЕРНЕТ!

ЛУДНИЦА! КИМ ЈОНГ УН ОФОРМИ АНТИ-KOBИД ВОЈСКА, ПА ОРГАНИЗИРАШЕ ПАРАДА! СТРАШНО ВИДЕО КРУЖИ НА ИНТЕРНЕТ!

Во Северна Кореја, од почетокот на кoрона хистеријата која за чудо ја погоди оваа земја две и пол години откако веќе се прошири низ целиот…

Види повеќе ЛУДНИЦА! КИМ ЈОНГ УН ОФОРМИ АНТИ-KOBИД ВОЈСКА, ПА ОРГАНИЗИРАШЕ ПАРАДА! СТРАШНО ВИДЕО КРУЖИ НА ИНТЕРНЕТ!
ОВОЈПАТ НЕМА ДА ИМ ПОМИНЕ! СЗО ПРЕДУПРЕДУВА: „ЛЕТНИТЕ ФЕСТИВАЛИ И МАСОВНИТЕ СОБИРИ БИ МОЖЕЛЕ ДА ГО ЗАБРЗААТ ШИРЕЊЕТО НА МАЈМУНСКИТЕ СИПАНИЦИ“

ОВОЈПАТ НЕМА ДА ИМ ПОМИНЕ! СЗО ПРЕДУПРЕДУВА: „ЛЕТНИТЕ ФЕСТИВАЛИ И МАСОВНИТЕ СОБИРИ БИ МОЖЕЛЕ ДА ГО ЗАБРЗААТ ШИРЕЊЕТО НА МАЈМУНСКИТЕ СИПАНИЦИ“

СЗО предупредува дека летните фестивали и масовните собири би можеле да го забрзаат ширењето на мајмунските сипаници, што е прв показател дека здравствените технократи би…

Види повеќе ОВОЈПАТ НЕМА ДА ИМ ПОМИНЕ! СЗО ПРЕДУПРЕДУВА: „ЛЕТНИТЕ ФЕСТИВАЛИ И МАСОВНИТЕ СОБИРИ БИ МОЖЕЛЕ ДА ГО ЗАБРЗААТ ШИРЕЊЕТО НА МАЈМУНСКИТЕ СИПАНИЦИ“
ПОЗНАТИОТ АМЕРИКАНСКИ КАРДИОЛОГ ЈАВНО ЗА BAKЦИHATA: „НИКОГАШ НЕ СМЕЕВМЕ ДА УПОТРЕБИМЕ ВАКОВ ГЕHEТСКИ ПРОДУКТ ШТО ИМА МОЖНОСТ ДА ГО ПРОМЕНИ ЧОВЕКОВИОТ ГEH!“ (ВИДЕО)

ПОЗНАТИОТ АМЕРИКАНСКИ КАРДИОЛОГ ЈАВНО ЗА BAKЦИHATA: „НИКОГАШ НЕ СМЕЕВМЕ ДА УПОТРЕБИМЕ ВАКОВ ГЕHEТСКИ ПРОДУКТ ШТО ИМА МОЖНОСТ ДА ГО ПРОМЕНИ ЧОВЕКОВИОТ ГEH!“ (ВИДЕО)

Еден од најпознатите американски и светски кардиолози, д-р Питер Меккулох (Pеter McСullоugh), човек кој беше и сѐ уште е еден од ретките кој реши да…

Види повеќе ПОЗНАТИОТ АМЕРИКАНСКИ КАРДИОЛОГ ЈАВНО ЗА BAKЦИHATA: „НИКОГАШ НЕ СМЕЕВМЕ ДА УПОТРЕБИМЕ ВАКОВ ГЕHEТСКИ ПРОДУКТ ШТО ИМА МОЖНОСТ ДА ГО ПРОМЕНИ ЧОВЕКОВИОТ ГEH!“ (ВИДЕО)
Д-Р БРАНИМИР НЕСТОРОВИЌ: „РЕЗУЛТАТИТЕ НА BAKЦИHAЦИЈАТА СЕ ЗАСТРАШУВАЧКИ - ШЕСТКРАТНО Е ЗГОЛЕМЕН БРОЈОТ НА РАК КАЈ BAKЦИНИPAHИТЕ ЗА KOBИД 19!“ (ВИДЕО)

Д-Р БРАНИМИР НЕСТОРОВИЌ: „РЕЗУЛТАТИТЕ НА BAKЦИHAЦИЈАТА СЕ ЗАСТРАШУВАЧКИ – ШЕСТКРАТНО Е ЗГОЛЕМЕН БРОЈОТ НА РАК КАЈ BAKЦИНИPAHИТЕ ЗА KOBИД 19!“ (ВИДЕО)

Во својата најнова изјава вчера, познатиот српски пулмолог и професор на медицинскиот факултет во Белград, д-р Бранимир Несторовиќ, повторно ја шокираше јавноста и тоа можеби…

Види повеќе Д-Р БРАНИМИР НЕСТОРОВИЌ: „РЕЗУЛТАТИТЕ НА BAKЦИHAЦИЈАТА СЕ ЗАСТРАШУВАЧКИ – ШЕСТКРАТНО Е ЗГОЛЕМЕН БРОЈОТ НА РАК КАЈ BAKЦИНИPAHИТЕ ЗА KOBИД 19!“ (ВИДЕО)
ПОРАШЕНШНИОТ ПОТПРЕТСЕДАТЕЛ НА ФАЈЗЕР, Д-Р МАЈКЛ ЈИДОН: „ЗАБОРАВЕТЕ НА ПРОТЕСТИТЕ, АКО ЈА ВОСПОСТАВАТ НИВНАТА КОНТРОЛА ЌЕ ЧЕКААТ ДА УМРЕТЕ ОД ГЛАД!“ (ВИДЕО)

ПОРАНЕШНИОТ ПОТПРЕТСЕДАТЕЛ НА ФАЈЗЕР, Д-Р МАЈКЛ ЈИДОН: „ЗАБОРАВЕТЕ НА ПРОТЕСТИТЕ, АКО ЈА ВОСПОСТАВАТ НИВНАТА КОНТРОЛА ЌЕ ЧЕКААТ ДА УМРЕТЕ ОД ГЛАД!“ (ВИДЕО)

Заборавете на протестите: ако ја постават својата контролна мрежа, ќе ве чекаат да гладувате Др. Мајк Јидон, инаку поранешен потретседател и главен научник на Фајзер…

Види повеќе ПОРАНЕШНИОТ ПОТПРЕТСЕДАТЕЛ НА ФАЈЗЕР, Д-Р МАЈКЛ ЈИДОН: „ЗАБОРАВЕТЕ НА ПРОТЕСТИТЕ, АКО ЈА ВОСПОСТАВАТ НИВНАТА КОНТРОЛА ЌЕ ЧЕКААТ ДА УМРЕТЕ ОД ГЛАД!“ (ВИДЕО)
СЕГА ПРИЗНАА ДЕКА СИТЕ ОНИЕ СИЛНИ КАРАНТИНИ БИЛЕ БАДИЈАЛА?!

СЕГА ПРИЗНАА ДЕКА СИТЕ ОНИЕ СИЛНИ КАРАНТИНИ БИЛЕ БАДИЈАЛА?!

Главната пандемиска догма викаше дека изолацијата спасува животи, а хистерични медиуми тоа го преведоа како слободата да е смрт. Последниот извештај на СЗО за „вишокот…

Види повеќе СЕГА ПРИЗНАА ДЕКА СИТЕ ОНИЕ СИЛНИ КАРАНТИНИ БИЛЕ БАДИЈАЛА?!
МИСЛАТ ЛИ НЕКОГАШ ДА ПРОГЛАСАТ КОНЕЧЕН КРАЈ НА ЦЕЛОТО ЛУДИЛО?!НЕМА ПОЧИНАТИ, РЕГИСТИРАНИ САМО 18 НОВИ СЛУЧАИ ОД KOBИД 19 ВО ЦЕЛА МАКЕДОНИЈА!

МИСЛАТ ЛИ НЕКОГАШ ДА ПРОГЛАСАТ КОНЕЧЕН КРАЈ НА ЦЕЛОТО ЛУДИЛО?!НЕМА ПОЧИНАТИ, РЕГИСТИРАНИ САМО 18 НОВИ СЛУЧАИ ОД KOBИД 19 ВО ЦЕЛА МАКЕДОНИЈА!

Согласно податоците од Институтот за јавно здравје, Министерството за здравство информира дека во последните 24 часа, направени се 684 тестови, а регистрирани се 18 нови…

Види повеќе МИСЛАТ ЛИ НЕКОГАШ ДА ПРОГЛАСАТ КОНЕЧЕН КРАЈ НА ЦЕЛОТО ЛУДИЛО?!НЕМА ПОЧИНАТИ, РЕГИСТИРАНИ САМО 18 НОВИ СЛУЧАИ ОД KOBИД 19 ВО ЦЕЛА МАКЕДОНИЈА!
ИЗРАЕЛСКА СТУДИЈА ПОКАЖА ДЕКА ЧЕТВРТАТА ДОЗА ОД BAKЦИHATA „ШТИТИ“ САМО МЕСЕЦ ДЕНА!

ИЗРАЕЛСКА СТУДИЈА ПОКАЖА ДЕКА ЧЕТВРТАТА ДОЗА ОД BAKЦИHATA „ШТИТИ“ САМО МЕСЕЦ ДЕНА!

Четвртата доза од вaкцината за кoронавирус на Фaјзер нуди краткорочно „зајакнување на заштитата од инфекција“ кое почнува да исчезнува по само четири недели, според новата…

Види повеќе ИЗРАЕЛСКА СТУДИЈА ПОКАЖА ДЕКА ЧЕТВРТАТА ДОЗА ОД BAKЦИHATA „ШТИТИ“ САМО МЕСЕЦ ДЕНА!
АВСТРАЛИСКИ СЕНАТОР: „СОПСТВЕНИК НА КЛИHИКА ЗА ПЛОДНОСТ МИ ПОТВРДИ ДЕКА 50% ОД BAKЦИHИPAHИТЕ ЖЕНИ ДОЖИВУВААТ СПОНТАН АБОPТУС!“

АВСТРАЛИСКИ СЕНАТОР: „СОПСТВЕНИК НА КЛИHИКА ЗА ПЛОДНОСТ МИ ПОТВРДИ ДЕКА 50% ОД BAKЦИHИPAHИТЕ ЖЕНИ ДОЖИВУВААТ СПОНТАН АБОPТУС!“ (ВИДЕО)

Дали се кријат бројките на спонтани абортуси непосредно по примањето на вaкцината за кoвид 19?! Австралискиот сенатор од Квинсленд, Малколм Робертс, тврди дека податоците од…

Види повеќе АВСТРАЛИСКИ СЕНАТОР: „СОПСТВЕНИК НА КЛИHИКА ЗА ПЛОДНОСТ МИ ПОТВРДИ ДЕКА 50% ОД BAKЦИHИPAHИТЕ ЖЕНИ ДОЖИВУВААТ СПОНТАН АБОPТУС!“ (ВИДЕО)