mac crni

ПОЧИНА ЛЕГЕНДАТА НА НАВИВАЧКАТА ГРУПА КОМИТИ (МАЦ ЦРНИ) ВО ВЧЕРАШНАТА СООБРАЌАЈНАТА НЕСРЕЌА – ВОЗАЧОТ ИЗБЕГАЛ ПА СЕ ПРИЈАВИЛ

Тешка сообраќајна несреќа во која едно лице го загуби животот се случи вчера рано утрото на улица „Скупи“ во Скопје. Како што информира МВР, во…

Види повеќе ПОЧИНА ЛЕГЕНДАТА НА НАВИВАЧКАТА ГРУПА КОМИТИ (МАЦ ЦРНИ) ВО ВЧЕРАШНАТА СООБРАЌАЈНАТА НЕСРЕЌА – ВОЗАЧОТ ИЗБЕГАЛ ПА СЕ ПРИЈАВИЛ