polumaraton

BAKЦИHA? 30-ГОДИШЕН МАЖ ПОЧИНА ТРЧАЈЌИ НА ПОЛУМАРАТОН, А УШТЕ ШЕСТМИНА ПОБАРАЛЕ ИТНА МЕДИЦИНСКА ПОМОШ

30-годишен маж загина во саботата откако се урна на целта на полумаратон во Бруклин, соопштија официјални лица. Локалната полиција соопшти дека спортистот бил однесен во…

Види повеќе BAKЦИHA? 30-ГОДИШЕН МАЖ ПОЧИНА ТРЧАЈЌИ НА ПОЛУМАРАТОН, А УШТЕ ШЕСТМИНА ПОБАРАЛЕ ИТНА МЕДИЦИНСКА ПОМОШ