pregazena zena vo skopje

40 ГОДИШНА ЖЕНА ПРЕГАЗЕНА ОД АВТОМОБИЛ ВО ЦЕНТАРОТ НА СКОПЈЕ

40-годишна жена била тешко повредена по удар од патничко возило во Скопје. Имено, според полицијата, денеска во 9:00 часот во СВР Скопје било пријавено дека…

Види повеќе 40 ГОДИШНА ЖЕНА ПРЕГАЗЕНА ОД АВТОМОБИЛ ВО ЦЕНТАРОТ НА СКОПЈЕ