ramazan kadirov

РАМАЗАН КАДИРОВ СЕ ПОФАЛИ СО НОВИ ВОЕНИ ВОЗИЛА КОИ ЧЕЧЕНСКИТЕ СПЕЦИЈАЛЦИ ГИ ЗАПЛЕНИЈА ОД УКРАИНЦИТЕ

Рамзан Кадиров ја покажа заробената опрема – генерален оклопен автомобил. Шефот на Чеченија на својот профил на Телеграм објави видео од „тест возењето“. Пријатели! Денеска…

Види повеќе РАМАЗАН КАДИРОВ СЕ ПОФАЛИ СО НОВИ ВОЕНИ ВОЗИЛА КОИ ЧЕЧЕНСКИТЕ СПЕЦИЈАЛЦИ ГИ ЗАПЛЕНИЈА ОД УКРАИНЦИТЕ
ocajnicki apel

ОЧАЈНИЧКИ АПЕЛ НА ТАТКОТО НА 16 ГОДИШНИОТ СИН КОЈ ПОЧИНА ПО ФAJЗEPОВАТА ВАКЦИНА

Самохраниот татко Ернест Рамирез го посвети своето време на воспитувањето на синот Џ.Р. и на тренирањето на бејзбол тимот од Малата лига. Двајцата имаа силна…

Види повеќе ОЧАЈНИЧКИ АПЕЛ НА ТАТКОТО НА 16 ГОДИШНИОТ СИН КОЈ ПОЧИНА ПО ФAJЗEPОВАТА ВАКЦИНА