mac crni

(ФОТО) ВОНРЕДНА ВЕСТ: ТЕШКА СООБРАЌАЈКА КАЈ КАНАЛ 5 ТЕЛЕВИЗИЈА

Како што соопштуваат нашите првични информации од терен, автомобил удрил во мотоцикл и избегал од местото на несреќата. Двајцата патници од моторот се тешко повредени…

Види повеќе (ФОТО) ВОНРЕДНА ВЕСТ: ТЕШКА СООБРАЌАЈКА КАЈ КАНАЛ 5 ТЕЛЕВИЗИЈА