lazni kovid pasosi

ВО СРБИЈА УАПСЕНИ ЗДРАВСТВЕНИ РАБОТНИЦИ ЗА ПРАВЕЊЕ ЛАЖНИ KOBИД ВИЗИ

Припадници на МВР, Одделението за антикорупција во соработка со Специјалното одделение за сузбивање на корупцијата на Вишото јавно обвинителство Ниш, приведоа три лица поради сомнение…

Види повеќе ВО СРБИЈА УАПСЕНИ ЗДРАВСТВЕНИ РАБОТНИЦИ ЗА ПРАВЕЊЕ ЛАЖНИ KOBИД ВИЗИ
kineski raketni sistemi

АП: КИНЕСКИТЕ РАКЕТНИ СИСТЕМИ ПРИСТИГНАА ВО СРБИЈА?

Рускиот сојузник Србија доби испорака на софистициран кинески противвоздушен систем во полутајна операција овој викенд, според Асошиејтед прес (АП), поради загриженоста на Западот дека складирањето…

Види повеќе АП: КИНЕСКИТЕ РАКЕТНИ СИСТЕМИ ПРИСТИГНАА ВО СРБИЈА?
aleksandar vucic

ВУЧИЌ СЕ УСОГЛАСУВА СО ЕУ ПРОТИВ РУСИЈА?! ”НУКЛЕАРЕН УДАР” ЛЕБДИ НАД НАС, А ТОА СЕ САНКЦИИ ПРОТИВ СРБИЈА

Претседателот на Србија Александар Вучиќ на РТС зборуваше за гласањето на Србија за суспендирање на Русија од Советот за човекови права на ОН и рече…

Види повеќе ВУЧИЌ СЕ УСОГЛАСУВА СО ЕУ ПРОТИВ РУСИЈА?! ”НУКЛЕАРЕН УДАР” ЛЕБДИ НАД НАС, А ТОА СЕ САНКЦИИ ПРОТИВ СРБИЈА
litvanija srbija evroliga

ЛИТВАНЦИТЕ ГИ ПРОВОЦИРАА НАВИВАЧИТЕ И ИГРАЧИТЕ НА ЅВЕЗДА СО ЗНАМЕТО НА НАТО: ЕБ*ТЕ СЕ СРБИ (ВИДЕО)

Навивачите на Жалгирис ги испровоцираа насобраните симпатизери во „Жалгирис арената“ со истакнување на знамето на НАТО. Освен тоа, можеа да се слушнат и навреди кон…

Види повеќе ЛИТВАНЦИТЕ ГИ ПРОВОЦИРАА НАВИВАЧИТЕ И ИГРАЧИТЕ НА ЅВЕЗДА СО ЗНАМЕТО НА НАТО: ЕБ*ТЕ СЕ СРБИ (ВИДЕО)
aleksandar vucic

ВРВ НА ГЛУПОСТА! ВУЧИЌ ИЗЛЕЗЕ ОД ФРИЖИДЕР ВО ПРОГРАМА ВО ЖИВО! (ВИДЕО)

Ѕвезда ми е сè, ЅВЕЗДА е живот… Често се слуша од северната трибина на „Пионир“, а од вечерва и на ТВ Пинк. Александар Вучиќ за…

Види повеќе ВРВ НА ГЛУПОСТА! ВУЧИЌ ИЗЛЕЗЕ ОД ФРИЖИДЕР ВО ПРОГРАМА ВО ЖИВО! (ВИДЕО)
oklopni vozila se dvizat kon kosovo

ВИДЕО – КОЛОНА ОКЛОПНИ ВОЗИЛА СЕ ДВИЖИ КОН СЕВЕРНО КОСОВО! ШТО СЕ СЛУЧУВА?

Колоната оклопни возила на косовската специјална единица РОСУ во моментов се движи од Приштина кон Северот на Косово. Приштинските медиуми објавија дека голем број полицајци…

Види повеќе ВИДЕО – КОЛОНА ОКЛОПНИ ВОЗИЛА СЕ ДВИЖИ КОН СЕВЕРНО КОСОВО! ШТО СЕ СЛУЧУВА?
aleksandar vucic

ВУЧИЌ: КУРТИ РЕШИ ДА ГИ НАПАДНЕ СРБИТЕ

Српскиот претседател Александар Вучиќ синоќа го обвини косовскиот премиер Албин Курти дека го прекршил Бриселскиот договор со смена на судијката Билјана Стевановиќ и со подготовката…

Види повеќе ВУЧИЌ: КУРТИ РЕШИ ДА ГИ НАПАДНЕ СРБИТЕ
КОЈ СИ ИГРА СО СРБИЈА?! УШТЕ ЕДНА ДОЈАВА ЗА БОМБА НА ЛЕТОТ БЕЛГРАД - МОСКВА

КОЈ СИ ИГРА СО СРБИЈА?! УШТЕ ЕДНА ДОЈАВА ЗА БОМБА НА ЛЕТОТ БЕЛГРАД – МОСКВА

Летот на Ер Србија за Москва беше пренасочен назад во Белград десет минути по полетувањето, откако беше пријавена бомба во авионот Ербас А330-200. Минатата недела…

Види повеќе КОЈ СИ ИГРА СО СРБИЈА?! УШТЕ ЕДНА ДОЈАВА ЗА БОМБА НА ЛЕТОТ БЕЛГРАД – МОСКВА
vo srbija ja pogrebaa koronata

ХИТ! ВО СРБИЈА ЈА ПОГРЕБАА KOPОНАТА: УЖАЛЕНИТЕ СЕМЕЈСТВА – ФAJЗEP, АCTPА ЗЕHEKА И МНОГУ ДРУГИ

Од неделата на повеќе локации во градот Врање се залепени рекламни постери кои се направени во вид на некролози кои, за жал, последнава година сѐ…

Види повеќе ХИТ! ВО СРБИЈА ЈА ПОГРЕБАА KOPОНАТА: УЖАЛЕНИТЕ СЕМЕЈСТВА – ФAJЗEP, АCTPА ЗЕHEKА И МНОГУ ДРУГИ
omikron

ВО СРБИЈА ПОЗНАТ КАКО KOBИД ВАМПИР! ПРОФЕСОР КОЧОВИЌ, КОЈ РЕЧЕ ДЕКА ОМИKPOH ИМА 15 ПАТИ ПОГОЛЕМА CMPТНОСТ, ИМА НОВО ПРЕДУПРЕДУВАЊЕ!

Петар Кочовиќ, човек кој нема никаква врска со eпидемиологијата и помина две години на телевизија и ширеше најлоша паника во соседна Србија, сега дојде до…

Види повеќе ВО СРБИЈА ПОЗНАТ КАКО KOBИД ВАМПИР! ПРОФЕСОР КОЧОВИЌ, КОЈ РЕЧЕ ДЕКА ОМИKPOH ИМА 15 ПАТИ ПОГОЛЕМА CMPТНОСТ, ИМА НОВО ПРЕДУПРЕДУВАЊЕ!