vladimir putin za globalnata kriza

ПУТИН ПРЕДЛОЖИ НАЧИН ЗА ИЗЛЕГУВАЊЕ ОД ГЛОБАЛНАТА КРИЗА

Себичните обиди на Западот да го обвини целиот свет за сопствените грешки доведоа до глобална економска криза, изјави денеска рускиот претседател Владимир Путин како гостин…

Види повеќе ПУТИН ПРЕДЛОЖИ НАЧИН ЗА ИЗЛЕГУВАЊЕ ОД ГЛОБАЛНАТА КРИЗА
РЕЈТИНГОТ НА ПУТИН КАЈ РУСИТЕ СКОКНА ОТКАКО ЈА НАПАДНА УКРАИНА

РЕЈТИНГОТ НА ПУТИН КАЈ РУСИТЕ СКОКНА ОТКАКО ЈА НАПАДНА УКРАИНА

Рејтингот на рускиот претседател Владимир Путин скокна за над 10 отсто поради неговата офанзива во соседна Украина, според анкетата на независната агенција Левада центар објавена во средата.…

Види повеќе РЕЈТИНГОТ НА ПУТИН КАЈ РУСИТЕ СКОКНА ОТКАКО ЈА НАПАДНА УКРАИНА
ПУТИН ДО РУСКИТЕ ВОЈНИЦИ: ПОКАЖУВАТЕ ГОЛЕМО ХЕРОЈСТВО - ДРУГАРИ, БОРБАТА ВКЛУЧУВА ЗГОЛЕМЕН РИЗИК

ПУТИН ДО РУСКИТЕ ВОЈНИЦИ: ПОКАЖУВАТЕ ГОЛЕМО ХЕРОЈСТВО – ДРУГАРИ, БОРБАТА ВКЛУЧУВА ЗГОЛЕМЕН РИЗИК

По повод Денот на националната гарда, рускиот претседател Владимир Путин им се обрати на војниците кои се борат во Украина и им порача дека борбата…

Види повеќе ПУТИН ДО РУСКИТЕ ВОЈНИЦИ: ПОКАЖУВАТЕ ГОЛЕМО ХЕРОЈСТВО – ДРУГАРИ, БОРБАТА ВКЛУЧУВА ЗГОЛЕМЕН РИЗИК
fejsbuk instagram

ЛУДИЛО! ФЕЈСБУК И ИНСТАГРАМ ЌЕ ДОЗВОЛАТ ПОВИКУВАЊЕ НА CMPТ ЗА РУСИТЕ И ПУТИН

Мета платформата ќе им овозможи на корисниците на Фејсбук и Инстаграм во некои земји да повикуваат на насилство против Русите и руските војници во контекст…

Види повеќе ЛУДИЛО! ФЕЈСБУК И ИНСТАГРАМ ЌЕ ДОЗВОЛАТ ПОВИКУВАЊЕ НА CMPТ ЗА РУСИТЕ И ПУТИН